Прямі дивани

0 0
Товар створено:

Бремен

23550грн.
Довжина:246 см

Прямі дивани

Дивани що мають механізм розкладки вперед (на себе) називаються прямі дивани, в свою чергу механізмів досить багато і кожен диван має свою особливість, але одними з кращих вважаються прямі дивани єврокнижка або пантограф. Річ в тому, що дані механізми розкладок мають рівне спальне місце без випуклостей та пройомів, що забезпечує щоденний сон особливо якщо матрас дивану комплектується пружинним блоком Pocket spring.

Звичайно що підбираючи диван ви повинні звертати увагу на дизайн вашого приміщення та його функціональне призначення, так не кожен диван з нашого салону FreyaMebel зможе підійти до спальної кімнати чи гостинної, вибагливість при виборі дивану залежить від регіону України, і допомогти в виборі єврокнижки, панторафа, чи акордеона зможе менеджер в нашому магазині м.Бориспіль. Особливо в інтер`єрі кімнати потрібно вибрати тканину для м`яких меблів. Якщо ви бажаєте придбати диван в місті Києві, Броварах, Борисполі, Полтаві чи Одесі то переважна більшість вибирають модель дивану з м'якими бильцями, в той час як в Львові, Тернополі, Житомирі, Рівному чи Чернівцям полюбляють з вставками натурального дерева.

Підібрати надійний прямий диван в кімнату, зможете в нашому магазин меблів в Борисполі, що знаходиться за адресою м.Бориспіль, вул.Толстого, 1