Кутові дивани

Інтернет-магазин кутових диванів FreyaMebel.com

При дизайні будь-якого помешкання, чи то квартири або маленького будинка завжди проектувалося місце для загального сімейного відпочинку, де навпроти великого телевізора стоїть гарний кутовий диван що є досить м`яким та зручним для перегляду цікавої телепередачі або гри через PlayStation. Фактично уоособленням комфортного сімейного відпочинку є кутовий диван, інколи якщо дозволяє площа гостинної кімнати, це може бути модульний диван. Більшість кутових диванів можуть бути модульними, але для уточнення вибраного дивану, необхідно звернутись до менеджера в інтернет-магазин меблів FreyaMebel, або за адресою салону: м.Бориспіль, вул. Толстого, 1.

Наш магазин співпрацює з провідними фабриками України, та ми за необхідності зможемо виготовити будь-який кутовий диван з вибраною вами тканиною, та доставити в Київ, Одеса, Бориспіль, Бровари та інші міста України.

Якщо ви збираєтесь купувати кутовий (угловий диван), зверніть увагу на його наповнення, адже вам не потрібен жорсткий диван на пружинному блоці, для комфортного відпочинку на кухні студії або в гостинній ідеально підійде  м`який кутовий диван на пружині змійці. Замовивши в нашому салоні ви отримаєте максимальну гарантію на якісний фабричний товар, який ми доставимо вам у визначені в договорі строки які не перевищують місячний строк виготовлення під замовлення.